Kristen Stewart Turkey
Sevgili Misafir =)
Hoşgeldin sitemizden daha fazla yaralanmak için üye OL =)
Burada çok eğleneceksin.
Haydi hemen ye ol ve Kristena DOY =)

Kristen Stewart Turkey
Sevgili Misafir =)
Hoşgeldin sitemizden daha fazla yaralanmak için üye OL =)
Burada çok eğleneceksin.
Haydi hemen ye ol ve Kristena DOY =)

Kristen Stewart Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Fanlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk-ı Memnu -Bölüm Yorumları

YazarMesaj
#.BerenSaat
Administrator
Administrator
#.BerenSaat

Aşk-ı Memnu -Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Aşk-ı Memnu -Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu -Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 3:10 am

Burda Aşk-ı Memnudaki bölüm yorumlarınızı yazabilirsiniz .

Aslında şimdi koyacağım yorumu ben yazmadım . Ve her siteye koydum ben yazmadım diyerek .
Şimdi o yoruma %12467 kere katıldığımı belirtmek isterim..
Yarın kendi yorumumu koyucam.

evet masum,gururlu,hakikatli vbvbvb güzel(!) özellikleri olan Nihali çok güzel bir şekilde gördük bu akşam değil mi Poha

fragmandan yola çıkarak az bile şeyler söylenmiş
masum bir insan öpücük ister mi demiştik..
Aa pardon size göre masum bir insan ilk günden taş eve gitmek de ister doğal tabi canım 2 saatlik nişanlısı ne de olsa Poha

Nihal vallaha çok masummuş feci PohaPoha

Taş eve gidelim.. başbaşa kalalım..bana piyano çal..ilk öpücüğümü istiyorum... Puhaha

Böyle hani küçük çocuklar vardır ya bişey isteyip alamayınca annelerinin eteklerine yapışır aynen o şekilde.. ama nihal behlülün pantolonuna değil dudaklarına yapıştı.. Puhaha

Masum kızımız yalancı da oldu Puhaha

Behlül onu öpmüşmüş Puhaha
Haha güleyim bari.. Masa da eli eline deyince buz gibi soğuk olup elini çeken behlül senden kaçmak için uğraşan behlül seni öpecek başka derdin Puhaha

Bir de yine aynı küçük çocuk benzetmesi yapacağım ama ne yapayım çok benziyor Puhaha

hani küçükler yeni bir şey aldığında böyle arkadaslarına göstermek ister ya..
Arkadasımın kardesi var ordan biliyorum Puhaha
Nihal de aynen öyleydi.. Gel bak sana nişanlımı tanıştarayım..
Kız la uzun zamandır görüşmedikleri belli..Üniversiteyi kazanıp kazanmadığını bile bilmiyor..Ama ilk konuşmaları gel sana nişanlımı göstereyim oluyor..Puhaha

Evet benle aynı yaşta bir genç kız bu.. Nihalle aramızda çok az yaş farkı var.. Ve benm yaşımdaki bir genç kızın böyle olabileceğine inanamıyorum.. Az değil 18 yaşında.. herkes onu daha olduğun sanarken o 7 yaşındaki çocuklardan daha beter Puhaha:D

Neysee Nihal hakkında daha fazla konuşmayayım cidden güldüm bu bölüm çookk fazla ona :D

Bihter&Behlüle gelirsek...
Behlülün Bihteri sevdiğine daha nasıl inanacaklar bilmiyorum :asklove:Amaa..görünen köy klavuz istemiyor ki (:

Aşıklar muhteşemler :huysuz:
http://www.supernatural.oqtr.com

Aşk-ı Memnu -Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk-ı Memnu
» Bölüm Hakkında
» Bölüm Kuralları
» Bölüm Hakkında